Anna Kozakiewicz

«
»

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice!


Jestem współzałożycielką oraz metodykiem Kokosowej Wyspy i czuwam nad tym aby Państwa Dzieci na zajęciach miały styczność z odpowiednimi pomocami dydaktycznymi i programem nauczania. Wiemy, że nasi uczniowie w wieku 1,5 – 12 lat znajdują się w swoim najpiękniejszym i zarazem najważniejszym okresie życia, który kształtuje postawy i charakter człowieka. Serdeczna atmosfera, pochwały, uwaga skupiona na dzieciach zaprocentuje w życiu dorosłym otwartą postawą, wiarą we własne umiejętności i zdolnością rozwiązywania sytuacji kryzysowych.

Dzieciństwo powinno być beztroskie, radosne, wypełnione miłością ale także rozwijające. Chcemy pokazać Dzieciom nowy, może czasem trochę tajemniczy i skomplikowany ale niezwykle ciekawy świat Pirata Matta. Oprócz nauki języka obcego na naszych zajęciach Dzieci poznają ciekawostki przyrodnicze, nowe kraje i kulturę. Swoim programem chcemy wesprzeć Rodziców, którzy dostrzegają znaczenie wiedzy i mają świadomość, że odpowiednie wzorce w początkowym okresie rozwoju dziecka wpłyną na wychowanie mądrej i ambitnej osoby.

Ze swojej strony mogę Państwo zapewnić, że cały zespół Kokosowej Wyspy:

nieoceniona graficzka Aldona Cierpka, która powołala do życia Pirata Matta i jego przyjaciół, Maciej Kaczmarek i Marta Dućka, - głosy na płycie i bajeczkach,

Natalia Czerny – autorka tekstów piosenek

a przede wszystkim

przesympatyczni, kreatywni Lektorzy z pasją i pomysłami, gwarantują, że Państwa Dziecko ciekawie spędzi czas z językiem obcy.