Patryk Uran

«
»

Chcę zarażać dzieciaki marzeniami o podróży do Stanów Zjednoczonych. Mi udało się to marzenie spełnić. I to 2 razy! Od czasów gimnazjalnych czy licealnych USA mnie oczarowywało. I tak zostało do dziś. Jako korepetytor z nieukrywaną przyjemnością opowiadam swoim uczniom o moich doświadczeniach z kulturą amerykańską, z mentalnością Amerykanów, ich sposobie życia, otwartości, życzliwości i uroczej naiwności.
Ćwiczenia poprawnej wymowy w języku obcym to ważna rzecz, ale przede wszystkim jest świetną zabawą! Udawanie przesadnego dźwięku /æ/ może i jest trochę obciachowe, ale można na chwilkę poczuć się jak Taylor Swift!
Gdybym miał opisać moje umiejętności dydaktyczne, to na pierwszym miejscu wymieniłbym cierpliwość do ucznia. Nie akceptuję wyśmiewania czyichś błędów. Prawdopodobnie z trochę przesadnym zaangażowaniem podchodzę do przekazywania swojej wiedzy, ale czuję się odpowiedzialny za późniejsze wyniki ucznia na testach.
Lubię prowadzić zajęcia z młodszymi dzieciakami, bo zupełnie szczerą przyjemność sprawia mi zabawa z kolorowankami oraz historyjkami upiększonymi wielobarwnymi obrazkami. Ze starszymi uczniami natomiast staram się wykorzystać maksymalnie wspólnie spędzony czas, żeby wynosili z zajęć jak najwięcej.