Zajęcia z dojazdem

Zajęcia z dojazdem Pirata do domu to wyjątkowe warsztaty dla najmłodszych. Wiemy, jak ważny jest rozwój językowy dziecka już od najwcześniejszych lat. W przypadku dzieci zabawa jest najlepszym sposobem na opanowanie języka. Oferujemy interesujące zajęcia dla dzieci już roku życia. Kursy językowe z dojazdem Pirata do domu to wesoła, twórcza atmosfera na zajęciach oraz gwarancja językowego sukcesu Państwa dzieci.

Zajęcia prowadzą specjalnie przeszkoleni nauczyciele z pasja, wybrani pod kątem umiejętności pracy z dziećmi, wiedzący, jak niepostrzeżenie wciągnąć dzieci w naukę języka. Ma być to przede wszystkim przyjemne, rozwijające doświadczenie.

Dzieci cenią sobie bezpieczeństwo i stałość warunków, w których mają nasiąkać wiedzą, dlatego najlepiej dla nich uczyć się we własnym domu. By zapewnić maksymalnie komfortową atmosferę, nasi nauczyciele przyjeżdżają na zajęcia do Państwa domów. Zapewnia to również wgląd rodziców w proces nauczania, oraz możliwość natychmiastowego feedbacku - można na bieżąco omawiać z nauczycielem postępy w nauczaniu oraz jego dalszy kierunek.

 

Oferta językowa z dojazdem Pirata do domu to:

- język angielski

- jezyk niemiecki

- jezyk francuski

- język hiszpański

 

 

Zapraszamy :)

 

Przyjmujemy zapisy na zajęcia z dojazdem Pirata do domu pod numerem tel. 669-604-202 lub 796-298-677 lub na e-mail: info@kokosowa-wyspa.pl